جمعه 7 ارديبهشت 1397 | 1397/02/07

تور کوش آداسی تابستان 96

نام این شهر کوش آداسی یا جزیره پرنده می باشد کوش آداسی یکی از پر اهمیت ترین شهرهای بندری ترکیه می باشد که در آن دو اسکله مخصوص و قایق های تفریحی برای گردشگران ور کوش آداسی تابستان وجود دارد که در فصل بهار و تابستان قایق های موتوری بسیار زیادی در این اسکله ها وجود دارد که مسافران گردشگران را به جزیره ساموس می برند در طول فصل تابستان این سفر همه روز برای مسافران و گردشگران تور کوس آداسی بر قرار می باشد اما در فصل زمستان این سفر قایقی به صورت چارتر برگزار می شود.

 

 

آب و هوای کوش آداسی

این شهر دارای آب و هوای معتدل می باشد بهترین زمان سفر به این شهر از اواخر ماه آوریل شروع می شود و تا ماه اکتبر زمان خوبی برای سفر می باشد اگر در تابستان تور کوش آداسی را انتخاب می کنید حتما از کلاه لبه دار ، عینک آفتابی و کرم ضد آفتاب استفاده کنید به این خاطر که دما هوا گاهی به بیش از 42 درجه می رسد یکی از نکات مثبت این جزیره این است که در زمستان هوا آنچنان سرد نمی شود و از همین رو به فصل مناسبی برای تور تور کوش آداسی و کشتی های کروز می باشد.

 

دیدنی های کوش آداسی

به مسافران و گردشگران تور کوش آداسی تابستان 96 توصیه می شود حتما از بازار محلی این شهر دیدن کنند در روزهای چهارشنبه  مینی بوس هایی هستند که گردشگران تور کوش آداسی را از ایستگاه لیدیز به سمت بازار می برند همچنین به پارک آبی آدالند در تور کوش آداسی بروید و یا قایق سواری ، غواصی و اسب سواری را در تورهای تابستانی کوش آداسی از یاد نبرید.

 

5 جاذبه برتر کوش آداسی

تور 5 ساعته از ساحل کوش آداسی به افسس

با این تور 5 ساعته از ساحل کوش آداسی به افسس سفری به روم باستان را تجربه خواهید کرد. عجایب ویرانه های با شکوه افسس، از جمله تئاتر بزرگ، ادئون، فواره تریجان، معبد هادریان و کتابخانه سلسیوس و خانه تریس ها را کشف کنید، جایی که ثروتمندترین ساکنان این شهر زمانی در آن زندگی می کردند. اینها تمام آنچه که خواهید دید نیست: علاوه بر این مکان ها در تور کوش آداسی شما از خانه  مریم مقدس و خرابه های معبد آرتمیس که یکی از هفت عجایب دنیای باستانی است ، نیز دیدن خواهید کرد. جایی که گفته میشود مریم مقدس آخرین روزهای خود را در آنجا گذرانده است.

 

تور کوش آداسی را با آژانس مسافرتی رهسپاران تجربه کنید.