under_label

درباره ایران تیکت

ایران تیکت با هدف ارائه خدمات متمایز در ابان سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است.ایران تیکت بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات گردشگری و تفریحی مورداستفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع مراکز گردشگری رستوران‌ها، مراکز تفریحی و هتل و مراکز اسکان.

هدف ما ارائه بهترین خدمات  با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.


ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت  و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل این امکان را به همراهان می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.


بسترسازی تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکان تجاری نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است..

 چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در ایران تیکت تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر گردشگری و تفریح در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. .